Zobacz co SOSiR przygotował na półkolonie zimowe

SOSiR (Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji) zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na zajęcia sportowe, gry i zabawy w przyszłoroczne zimowe ferie.

Warto jak najszybciej zapisać dzieci na feryjne zajęcia, bo każdego roku miejsc brakuje.

SOSiR półkolonie zimowe

Podczas przerwy między semestrami w szkołach wolne mają tylko dzieci. Wielu rodziców wciąż musi pracować w tym okresie, a swoich pociech nie chcą zostawiać samych w domu.

Dlatego też SOSiR wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą aby ich dzieci aktywnie spędziły ten czas. Podobnie jak w ubiegłym roku ośrodek sportu planuje zorganizować dwa tygodniowe turnusy.

Dzieci – pod opieką wychowawców – przebywać będą od godziny 8:00 do 15:00.

W tym czasie skorzystają między innymi, z wyjść na lodowisko i do Parku Trampolin, popluskają się na słupskiej pływalni, a także – jeśli pogoda pozwoli – wezmą udział w bitwie na śnieżki.

– Dokładny harmonogram półkolonii dostępny będzie na oficjalnej stronie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na tydzień przed rozpoczynającym się turnusem.

Tak aby rodzice byli przygotowani, że np. we wtorek dziecko będzie potrzebowało czepek, ręczniki strój kąpielowy – informuje Agnieszka Klimczak, p.o. dyrektora SOSiR w Słupsku.

Opłata za półkolonię wynosi: 250 zł za osobę na jeden turnus oraz  480 zł złotych za 2 osoby/turnus (w przypadku rodzeństwa)

Co zrobić, aby zapisać dziecko na sportowe półkolonie zimowe w mieście?

Wystarczy zadzwonić pod numer 665-602-000 i dokonać telefonicznej rezerwacji miejsca.

Pobrać ze strony internetowej kartę kwalifikacyjną uczestnika, zapoznać się z regulaminem. Przynieść wypełnioną kartę i uiścić opłatę.

Dokonać wpłaty trzeba najpóźniej na 7 dni przed rozpoczynającym się turnusem, inaczej dziecko zostanie wykreślone z listy – wyjaśnia Marta Szudobaj, główny specjalista ds. promocji i organizacji imprez SOSiR.