Złodzieja biżuterii nagrały kamery monitoringu

Policjanci w Słupsku poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna włamał się do mieszkania.

Złodzieja biżuterii nagrały kamery

Jak ustalili śledczy, 11 sierpnia 2016 roku około godziny 10.00-10:15, mężczyzna ten włamał się do jednego z mieszkań na ulicy Herbsta w Słupsku

Po wyłamaniu zamka drzwi wszedł do środka skąd ukradł złota i srebrną biżuterię, zegarki na szkodę mieszkanki Słupska. Pokrzywdzona wyceniła straty na co najmniej 4 tysiące złotych – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Włamał się do mieszkania

Prokurator Rejonowy w Słupsku ze względu na ważny interes społeczny zezwolił na ujawnienie wizerunku mężczyzny zarejestrowanego przez kamerę monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają prezentowaną osobę przedstawioną na zdjęciach lub mieli z nimi styczność prosimy o informacje i kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji II w Słupsku przy ul. Al 3 maja 1 lub z najbliższą jednostką Policji w kraju.

Informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny można przekazywać telefonicznie pod nr 59 848 0 545  lub końcówka 258 oraz  pod całodobowymi numerami 997 i 112.