Startują darmowe wycieczki po regionie. Kto pierwszy ten lepszy

Jeżeli lubisz wypady, kochasz przyrodę i przygodę, jesteś ciekawy poznawania nowych, niezwykłych miejsc i ich historii, zapraszamy na imprezę Regionalbus. Przekonasz się, że nie trzeba wybierać się daleko, żeby odwiedzić ciekawe miejsca. Zapraszamy do poznawania uroków Ziemi Darłowskiej.

 

 

 

– W planach mamy zwiedzanie Muzeum Bursztynu w Jarosławcu, odkryjemy uroki Darłowa, przejdziemy się korytarzami Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie poznając jego historię, wdrapiemy się na latarnię morską i skończymy naszą podróż po Ziemi Darłowskiej w Leonardii w Krupach – mówi Monika Gębczyńska z Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku.

Termin: sobota,  25 września 2016 r.

 

Trasa Regionalbusa:

Słupsk – Jarosławiec – Darłowo – Darłówko – Krupy – Słupsk

 

 

Impreza przeznaczona jest dla dużych i małych mieszkańców Słupska i Ziemi Słupskiej (powiatu słupskiego), którzy dostarczą wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia do Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku (ul. Starzyńskiego 8). Kartę wraz z regulaminem imprezy można pobrać ze strony www.slupsk.pl (zakładka: kalendarz imprez pod datą imprezy). O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. .