Zbrodnia niesłychana – pani raniła nożem pana

Pchnięciem nożem zakończyła się awantura pomiędzy małżeństwem z gminy Kobylnica. 52 letni mężczyzna raniony nożem w klatkę piersiową trafił do szpitala, gdzie pozostaje pod intensywną opieką lekarzy. Zatrzymanej żonie poszkodowanego grozi kara nawet nawet do 10 lat więzienia.

Zbrodnia niesłychana – pani raniła nożem pana

W poniedziałek wieczorem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej  w jednym z mieszkań w gminie Kobylnica. Dzwoniący do dyżurnego świadek prosił o wezwanie karetki pogotowia ratunkowego. Twierdził,że jego znajomy pokłócił się z żoną, jest ranny i potrzebuje pomocy.

Dyżurny natychmiast poinformował służby pogotowia i niezwłocznie w tamto miejsce skierował patrol policjantów.
– Już na miejscu mundurowi ustalili, że pomiędzy małżonkami,którzy byli pod wpływem alkoholu, doszło do kłótni na tle rodzinnym -mówi Robert czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji. – Podczas tej awantury 49 letnia kobieta chwyciła za nóż i ugodziła nim swojego męża w klatkę piersiową. Pokrzywdzony mężczyzna w ciężkim stanie trafił do słupskiego szpitala skąd helikopterem przetransportowany został do szpitala w Gdańsku, gdzie nadal pozostaje na obserwacji.

Sprawczyni tego przestępstwa została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj rano została przesłuchana i przedstawiono jej zarzuty ciężkiego uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.