Zapanuj nad swoim głosem. Nauczą cię aktorzy i muzycy

Teatr Rondo zaprasza na warsztaty eksperymentalno-muzyczne. W ich trakcie dzieci i dorośli pracować będą nad oddechem i głosem, uczyć się technik relaksacyjnych, wydobywania dźwięków z ciała oraz grania na instrumentów etnicznych – bębnach.

Zapanuj nad swoim głosem

Pierwsze zajęcia dla dzieci i młodzieży odbędą się we wtorek, 8 grudnia 2015 godz. 18, dorośli rozpoczną natomiast w środę 9 grudnia o godz. 19:00.

– W naszej kulturze mamy problem z ruchem, boimy się również śpiewać, blokując przez to przepływ energii. Wspólne śpiewy ograniczają się często do „Hej sokoły” na karaoke lub weselu – mówi Maciej Swornowski, ze Słupskiego Ośrodka Kultury. – Na własne życzenia zubażamy się i pozbawiamy prostej metody na doładowanie energetyczne, na uwolnienie emocji, na relaks i porcję życiodajnego koktajlu brzmieniowego. Zapytaj siebie – kiedy ostatnio śpiewała/eś w głos, tańcząc jednocześnie?

Jeśli chcesz usłyszeć swój głos, przełamać onieśmielenie przed wspólnym śpiewem, poczuć rytm w ciele i przełamać się w twórczy sposób – są to warsztaty dla Ciebie.

Warsztaty będą prowadzone przez Małgorzatę Burjan – pasjonatkę różnych rodzajów śpiewu i gry na bębnach djembe, prowadzącą liczne warsztaty, m.in. improwizacji muzycznej. Z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.