Czarne Pantery wspomagają zwierzęta. W Mikołajki organizują zbiórkę

Od kilku sezonów kibicowska brać Energi Czarnych Słupsk wspiera zwierzęta ze słupskiego schroniska, by w okresie mroźnych zimowych świąt podarować im trochę ciepła. Zbiórka darów dla zwierzaków w czasie meczu w niedzielę, 6 grudnia, czyli w Mikołajki.

Jeśli to prawda, że w wigilijną noc zwierzęta mówią ludzkim głosem, to warto wsłuchać się w ich słowa, które z pewnością podkreślają jak bardzo mocno czworonogi są uzależnione od człowieka i jak wdzięczne za jego pomoc.

Wspomagają zwierzęta

– Ty także, Drogi Kibicu, możesz wesprzeć psy i koty ze słupskiego schroniska, dołączając się do zbiórki niezbędnej im karmy. Zbiórka przeprowadzona zostanie podczas meczu z Anwilem Włocławek, który rozegrany zostanie w niedzielę, 6 grudnia – mówi Mateusz Kaźmierczak, media menedżer Energii Czarnych Słupsk. .- Bardzo prosimy również o wyposażenie naszych milusińskich w smycze, ręczniki i koce – tych przedmiotów również brakuje pracownikom schroniska.

Od 19.00 w słupskiej Twierdzy obecni będą wolontariusze wyposażeni w specjalne plakietki i to na ich ręce będzie można przekazywać dary dla pisaków. W imieniu milczących na co dzień zwierząt, gorąco apelujemy o niepozostanie obojętnym na mikołajkową akcję, która już wiele razy zakończyła się bardzo pozytywnym skutkiem.