Zaczęli sprzedawać karnety na mecze Czarnych. Pobiją rekord?

Od 29 sierpnia ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Czarnych Słupsk rozgrywane w Hali Gryfia w sezonie 2017/2018. Sprzedaż odbywa się jednocześnie w internecie oraz w punktach stacjonarnych.

– Czeka nas wyjątkowy sezon niezwykle walecznej i – jak się spodziewamy – bardzo efektownej drużyny, dlatego też liczymy na Was! Pobijmy rekord ilości zakupionych karnetów –  mówi Mateusz Kaźmierczak z klubu Czarni Słupsk.

Karnety na mecze Czarnych

Właściciele karnetów z ubiegłego sezonu mają prawo pierwokupu wejściówek na swoje ulubione miejsca. Rezerwacja potrwa  do 15 września 2017r. do godziny 12:00, po tym terminie niewykupione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży. Równolegle odbywa się sprzedaż karnetów na pozostałe, niezarezerwowane miejsca w Hali Gryfia.

Zakupu karnetu można dokonać poprzez stronę www.czarni.abilet.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • Biuro Podróży WODNIK ul. Kołłątaja 32 (I piętro PKP)
  • DECAN ul. Piłsudskiego 9
  • MILENIUM ZAKŁADY BUKMACHERSKIE  ul. Kilinskiego 50
  • Centrum Informacji Turystycznej  ul. Starzyńskiego 8
  • ESKAPADA Biuro Podróży ul. Jedności Narodowej 2
  • BESTPROFIT NIERUCHOMOŚCI ul. Szczecińska 81/2

Ceny karnetów

Ceny karnetów na nowy sezon nie zmieniają się. Podzielone są na sześć kategorii i mieszczą się w widełkach od 245 do 855 zł normalne oraz od 200 do 410 zł ulgowe.

Każdy kibic będzie mógł wybrać jeden z trzech wzorów graficznych karnetu, unikalny wygląd będą miały także wejściówki na sektor VIP.

Niezależnie od miejsca dokonania transakcji, zakupione karnety otrzymają Państwo pocztą pod wskazany adres do 4 października 2017 r. Koszty wysyłki wliczone są w cenę karnetu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą karnetu, potwierdzenie zakupu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.

Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dzieci w przedziale wiekowym 7-13 mogą uczestniczyć w widowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.