Za darmo do prawnika

W ramach projektu Punkt Informacji dla Osób Niepełnosprawnych PION, Fundacja Progresja organizuje dla niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów na bezpłatne porady radcy prawnego.

Za darmo do prawnika

Radca prawny dyżurował będzie we wtorki i czwartki w godz. 11:00 – 14:00 – informuje Małgorzata Kowal z Fundacji Progresja. – W celu skorzystania z usług specjalisty PION zapraszamy do telefonicznej, mailowej lub osobistej rejestracji.

http://progresja.slupsk.pl/index.php/51-pion/dla-osob-niepelnosprawnych

Biuro PION
ul. Sienkiewicza 18
76-200 Słupsk
tel. (59) 726 01 78

Biuro Fundacji Progresja
ul. Filmowa 2, II piętro
76-200 Słupsk
tel.: (59) 722 20 88

Fundacja Progresja

Fundacja Progresja to organizacja pozarządowa, grupa osób tworzących zgrany, profesjonalny i rozwijający się zespół, działający na rzecz zmian społecznych. Celem Fundacji jest poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie ich zatrudnienia na ryku pracy.

Fundacja Progresja informuje, udziela wsparcia merytorycznego, psychologicznego i prawnego. Integruje i wzmacniam środowisko osób niepełnosprawnych i ich otoczenie. Priorytetem Fundacji jest promocja i upowszechnianie nowoczesnych technologii informatycznych.

W swojej pracy kierujemy Fundacja Progresja kieruje się empatią, otwartością, gospodarnością i jawnością a działania są dostosowane do potrzeb środowiska osób niepełnosprawnych, realizowane z zaangażowaniem i pasją.