Wpadł z narkotykami, bo rozglądał się na boki

Policjanci z Ustki w trakcie patrolu zatrzymali 29-letniego mieszkańca tego miasta, który miał przy sobie worek foliowy z zawartością prawie 20 gramów marihuany.  Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

 

 

Policjanci w trakcie patrolu zauważyli idącego młodego mężczyznę, który na widok mundurowych nerwowo rozglądał się na boki, a następnie gwałtownie zmienił kierunek marszu. Zaraz po tym został zatrzymany i  wylegitymowany. Po chwili okazało się co było przyczyną takiego zachowania.

 

 

 

– Mężczyzna, którym okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Ustka, miał przy sobie ukrytą w odzieży znaczną porcję suszu roślinnego – informuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Późniejsze badanie wykazało, że było tam prawie 20 gramów marihuany. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że z tej ilości można było przygotować nawet kilkadziesiąt porcji dilerskich.

 

 

 

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany. Teraz będzie odpowiadał przed sądem, który zadecyduje o jego dalszym losie. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.