Na placu Zwycięstwa już nie zaparkujesz

W związku ze zbliżającymi się świętami: Święta Flagi Rzeczypospolitej, Święta Konstytucji 3 Maja i Narodowego Święta Zwycięstwa wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicach Słupska.

W nocy z 1/2 maja 2016 r. do 2 maja do godz. 14.00 zamknięta zostanie część pl. Zwycięstwa od strony Pomnika Żołnierza Polskiego.

W dniu 3 maja 2016 r. pomiędzy godz. 10.45 a 13.30 na trasie Kościół Mariacki, Łukasiewicza, Mostnika pod pomnik Jana Kilińskiego nastąpi przejście uczestników uroczystości w/w ulicami. W trakcie uroczystości zamknięte zostaną koperty parkingowe vis a vis pomnika Jana Kilińskiego.

W nocy z 7/8 maja 2016 r.  do 8 maja do godz. 16.00 nastąpi zamknięcie całego pl. Zwycięstwa z pozostawieniem drogi przejazdowej wzdłuż ratusza miejskiego.

W związku z powyższym organizatorzy imprez proszą o nieparkowanie pojazdów w/w terminach i miejscach. W przypadku nie dostosowania się do powyższej prośby organizatorzy uroczystości zmuszeni będą do usuwania pojazdów na parking strzeżony na koszt ich właścicieli.