Wójt gminy Kobylnica prosi o pomoc dla pogorzelców

Wczoraj na poddaszu jednego z domów, mieszczącego się przy ulicy Głównej w Kobylnicy, pojawił się ogień. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń, ale budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Okazało się, że ogień naruszył elementy konstrukcyjne dachu. Aktualnie pogorzelcy przebywają u swoich rodzin. W związku z zaistniałą sytuacją, Leszek Kuliński, wójt gminy Kobylnica, w specjalnym liście zaapelował o pomoc w odbudowie domu. – Pragniemy zaapelować za Państwa pośrednictwem do wszystkich firm budowlanych, które chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.-czytamy w liście. Aktualnie w stałym kontakcie z pogorzelcami są pracownicy Urzędu Gminy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wójt gminy Kobylnica prosi o pomoc dla pogorzelców

Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy. W tym celu najlepiej kontaktować się z p. Anną Łabik. Leszek Kuliński, wójt gminy Kobylnica z góry dziękuje za każde wsparcie.