Tak wielkich flag na ratuszu nie było. Kupił je sponsor

Dwie wielkie flagi biało-czerwone umieszczono na elewacji słupskiego magistratu. Będą wisiały do jutra. Miastu kupił je sponsor.

 

 

 

Flagi na słupskim ratuszu wywieszono dzisiaj – 2 maja z okazji przypadającego Dnia Flagi. – Chcąc zaakcentować ten dzień w inny sposób niż zawsze prezydent Słupska skontaktował się z firmą Interstyl, od której w podarunku otrzymaliśmy dwie biało-czerwone flagi – mówi  Dariusz Poręba ze Urzędu Miasta w Słupsku. – Każda z nich ma 40 metrów kwadratowych powierzchni. Chcielibyśmy, żeby dzisiaj, a jak się nam uda to i jutro z okazji święta Konstytucji 3 Maja te flagi wisiały i przypominały nam wszystkim, że jesteśmy Polakami i powinniśmy być z tego dumni.

 

 

 

Słupski urząd otrzymał obie flagi od sponsora w podarunku, ale urzędnicy miejscy nie deklarują jeszcze, czy to oznacza, że będą one wywieszane w każde święto państwowe. – Może za rok również wykorzystamy te flagi, a może zrobimy jeszcze większą przy pomocy wszystkich słupszczan zaproszonych na plac Zwycięstwa – zastanawia się Poręba.