Już wkrótce zacznie się wielka wyprzedaż garażowa

Fani wyjątkowych okazji i unikatowych przedmiotów mogą już odliczać dni do kolejnej Kobylnickiej Garażówki. Na kilkudziesięciu stoiskach znów możemy spodziewać się wyjątkowych przedmiotów, które będą czekać na nowych właścicieli. Jubileuszowa edycja wydarzenia przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”.

Wielka wyprzedaż garażowa

Zgodnie z tradycją Kobylnickiej Garażówki, przez kilka godzin w hali Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy, będziemy mogli oglądać i nabywać przedmioty wystawione przez ludzi o różnej pasji i zainteresowaniach. Ich wspólnym celem jest znalezienie nowych właścicieli dla rzeczy wartościowych, ale dla nich samych już niepotrzebnych. Ostatnie cztery edycje Kobylnickiej Garażówki pokazały, że zainteresowanie samych wystawców, jak i sprzedających stale rośnie.

– Ci, którzy chcieliby zaprezentować swoje stoisko 17 września, powinni zapoznać się z regulaminem imprezy, by potem przesłać stosowne zgłoszenie na adres e-mail wyprzedazgarazowa@kobylnica.pl, telefonicznie – nr kontaktowy 605890000 lub osobiście w jednostce Straży Gminnej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/2. Zgłoszenia przyjmowane są od 28.08.2017 r. do 15.09.2017 r. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy wystawców -informuje Karol Kotusiewicz z  gminy Kobylnicy.

Dodatki i atrakcje

Odwiedzającym imprezę czas umilać będą występy artystyczne uczniów miejscowych szkół oraz artystów z Gminy Kobylnica. Organizatorzy przygotowali również darmową grochówkę oraz niespodziankę dla miłośników rowerów, którzy tego dnia całkowicie za darmo będą mogli oznakować swój jednoślad.

Jubileuszowa edycja imprezy przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”. Wybór nie jest przypadkowy. W trakcie tej edycji Kobylnickiej Garażówki chcemy wspólnie ze sklepem „ABC Kominki” dać odwiedzającym szansę do zdobycia wiedzy na temat sposobów prawidłowego ogrzewania naszych domów i mieszkań.

Dlatego w niedzielę, 17 września, wszyscy, którzy wybiorą się na Garażówkę, na placu przy Zespole Szkół Samorządowych, będą mogli odwiedzić specjalne stoiska, w których eksperci wyjaśnią kwestie dotyczące ekologicznych metod ogrzewania, wykorzystywanych produktów, urządzeń i kosztów związanych z ich instalacją.

W przerwach między występami artystycznymi będą także omawiać najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem biokominków, pieców opalanych peletem i gazem oraz biopaliwem. Pojawią się również konkursy i zagadki, a na szczęśliwców czekać będą ciekawe upominki.

Kobylnicka Garażówka rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 15.00.