Weź udział w akcji, która robi furorę w naszym regionie

W niedzielę, 2 października w Kobylnicy odbędzie się trzecia edycja Kobylnickiej Garażówki. Każdy może sprzedać wszystko to, co mu zbędne.

Już po raz trzeci w Kobylnicy zorganizowana zostanie impreza, której idea jest bardzo prosta – pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które mogą przydać się komuś innemu. Zgłoszenia osób, które są zainteresowane przygotowaniem własnego stoiska w trakcie Kobylnickiej Garażówki przyjmowane są do 29 września.
– III Kobylnicka Garażówka organizowana jest przez Straż Gminną w Kobylnicy wspólnie z Gminnym Zespołem Ekonomiczno-Administracyjno-Gospodarczym Szkół w Kobylnicy oraz Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy współudziale Spółki
Wodociągi Słupsk – informuje Karol Kotusiewicz, referent ds. wizerunku gminy Kobylnica. – Impreza odbędzie się 2 października na terenie Zespołu Szkół Samorządowych, jednak przyjmowanie zgłoszeń od uczestników, którzy chcą zaprezentować swoje stoiska zakończy się 29 września.

 

 

Zgłoszenia należy kierować wyłącznie na adres e-mail
wyprzedazgarazowa@kobylnica.pl i telefonicznie – nr kontaktowy 663930160 lub dostarczyć je osobiście do siedziby Straży Gminnej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/2. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy wystawców.

 

Co warte podkreślenia, stoiska i związana z nimi wyprzedaż nie są
jedynymi elementami imprezy. Program nadchodzącej imprezy wzbogacono o bezpłatny poczęstunek, atrakcje dla dzieci i część artystyczną. Rowerzyści będą też mogli skorzystać z możliwości bezpłatnego zabezpieczenia swoich rowerów przez funkcjonariusza Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.