W ten weekend masa atrakcji w Ustce

Rowerowe święto czyli Extreme Bike Tour w Ustce!

20-21 lipca na nadmorskiej promenadzie i w usteckim porcie nie zabraknie spektakularnych skoków, grubych trików oraz potężnej dawki adrenaliny! Salta na ogromnych wysokościach czy rotacje to tylko niektóre ewolucje które będzie można zobaczyć podczas największego w Polsce cyklu pokazów ekstremalnych!

Wakacje z Projektem Plaża – Ustka 20-22.07.2018

Po raz kolejny ekipa Projektu Plaża wyrusza nad polskie morze, by przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię i wakacyjną atmosferę. W tegorocznej odsłonie projektu po raz pierwszy wezmą też udział gwiazdy znane z TTV.

Nocny Turniej Piłki Nożnej

Wspólnie z usteckim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Miejskim Klubem Sportowym Jantar serdecznie zapraszamy na Nocny Turniej Piłki Nożnej.

Grand Prix „Rozbiegana Ustka na fali”

Już w sobotę, 21 lipca zapraszamy na kolejny bieg w cyklu Grand Prix „Rozbiegana Ustka na fali – to cykl zwodów na dystansie 10 km, podczas sześciu zorganizowanych biegów, które odbywają się w Ustce od maja do października bieżącego roku. Dodatkowo planowane są zawody dla niezaawansowanych na dystansie 3 km oraz marsze Nordic Walking.

22 lipca 2018 – XXIV Święto latarni – „Latarnie malowane”

Pracownia plastyczna Pod Dachem Domu Kultury w Ustce oraz Stowarzyszenie Latarnik zapraszają dzieci, rodziców – miłośników latarni morskich do wspólnego świętowania. Zamysłem zdarzenia są twórcze spotkania dzieci z różnych stron, wzajemne poznanie się i zabawa w miejscu dla Ustki szczególnym – na wzgórzu latarni morskiej.


22 lipca 2018
II Charytatywny Maraton Zumba&Salsation

Taniec Pomoc Miłość Muzyka

Podobnie jak w zeszłym roku tanecznym krokiem ruszą z pomocą najbardziej potrzebującym. Muszkieterowie Szpiku wraz z najlepszą i najbardziej energetyczną Ekipą Instruktorów zapraszają na ustecką promenadę od godziny 16:00 do 21:00.