Płonące naleśniki gwiazdy Master Chief Junior – Zuzi Buli w Ustce

Już dzisiaj, w sobotę 21 lipca marka Tchibo Family wraz z finalistką Master chief Junior Zuzią Bulą i jej mamą Sylwią zapraszają na ekscytujące warsztaty kulinarne na plażę do Ustki.

Zuza ma 12 lat i pochodzi z Tychów. Jest finalistką 3, tegorocznej edycji kulinarnego show Master Chief Junior. Specjalizuje się w daniach słonych, obiadowych, a jej najmocniejszą stroną są potrawy kuchni regionalnej – śląskiej, a także włoskiej i japońskiej.

Zuza, na co dzień tryska energią, a jej ekstrawertyczna osobowość daje o sobie znać nie tylko w kuchni – gdzie z powodzeniem daje upust swej kreatywności, ale także w codziennym życiu – akrobacje na batutach, hokej, nurkowanie z butlą, czy pływanie z delfinami – to nasza Zuza, która eksploruje życie i kuchnie świata. Nie udałoby się to jednak bez mamy Sylwii, która z dużą dawką tolerancji wspiera córkę w jej kolejnych pomysłach i wyzwaniach.

– W strefie Tchibo Zuza Bula wraz z mamą Sylwią poprowadzą dla plażujących rodzin naukę przyrządzania pysznych autorskich naleśników Buli w dwóch wersjach smakowych – dla dzieci naturalne, a dla rodziców z kawowego ciasta. Nasza młoda gwiazda chce pokazać uczestnikom warsztatów w jak ciekawy sposób możemy urozmaicić tradycyjne, dobrze znane danie. Chcemy pobudzić zmysły, zachęcić do wspólnej zabawy dzieci oraz zainspirować rodziców do poszukiwania nowych rozwiązań w kuchni – informuje Anna Milewska z Mint Public Relations.

Warsztaty będą interaktywne i gwiazda będzie angażować zgromadzonych plażowiczów do wspólnej zabawy.

Pojawią się kulinarne ciekawostki, zabawne anegdoty z programu Master chief i codziennego życia rodziny. Po wspólnym gotowaniu i dekorowaniu naleśników przyjdzie czas na degustację. Nie zabraknie zdjęć i autografów, a także wspólnych skoków w dmuchanej strefie zabaw, – do których Zuzi nie trzeba długo namawiać.

Oprócz wspomnianych warsztatów z gwiazdą, marka Tchibo przygotowała wiele dodatkowych atrakcji dla rodzin. Czekają na Was strefa relaksu z leżakami, hamakami, świeżo parzona kawą i mrożonymi koktajlami oraz strefa animacji dla najmłodszych- gdzie pod opieką wykwalifikowanych animatorek przybyłe dzieci bezpiecznie i kreatywnie spędzą sobotnie popołudnie.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce: Ustka, plaża wschodnia, przy wejściu do portu

Godzina: 12:00

WSTĘP WOLNY!