W sobotę bezpłatnie sprawdzisz stan techniczny samochodu

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku zaprasza na bezpłatny „Jesienno-zimowy przegląd techniczny pojazdów”. Inicjatywa jest częścią akcji Bezpieczny pojazd.

Bezpłatnie sprawdzisz stan techniczny samochodu

Z pewnością każdy  chce czuć się pewnie i bezpiecznie za kierownicą swojego samochodu. Jednym z czynników składających się na udaną i bezpieczną podróż jest sprawne auto. Dlatego, przed zimą, warto sprawdzić, czy w naszym samochodzie nie dzieje się nic niepokojącego. Okazja do bezpłatnego przeglądu nadarzy się w najbliższą sobotę w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, działającej przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. -Przegląd ten nie stanowi podstawy do zarejestrowania pojazdu lub przedłużenia ważności badań technicznych pojazdów, a jedynie stanowi informację dla użytkownika o stanie technicznym jego samochodu. – podkreśla Zbigniew Wiczkowski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku.

Akcja Bezpieczny pojazd jest cyklicznym działaniem , podejmowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach.