Uważaj, za prąd zapłacisz inaczej niż do tej pory

Dostawca energii elektrycznej Energa wprowadza zmianę numeru konta, numeracji faktur i numeru klienta dla odbiorców indywidualnych z obszaru słupskiego. Dodatkowo klienci korzystający z elektronicznego Biura Obsługi Klienta uzyskają dostęp do nowego serwisu.

Prąd

W związku z trwającym wdrożeniem nowego systemu obsługi klientów, Energa wprowadza zmiany danych identyfikacyjnych dla odbiorców z obszaru słupskiego. W ich efekcie klienci indywidualni otrzymają nowy numer konta bankowego do dokonywania płatności, nowy numer klienta, nowy sposób numeracji faktur.

– Zmiany będą dotyczyć niemal wszystkich klientów indywidualnych z obszaru słupskiego, w szczególności z wyłączeniem odbiorców korzystających z usług Rozliczenia Rzeczywiste oraz Prąd bez Ryzyka, czyli liczników przedpłatowych – mówi Beata Ostrowska, rzecznik Energi. -. Szczegółowe informacje, wraz z fakturami zawierającymi nowe dane, będą wysyłane listownie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Docelowo zmiana numeracji dla wszystkich klientów z ww. obszaru planowana jest do końca bieżącego roku.

Dodatkowo klienci z obszaru słupskiego otrzymują do dyspozycji nowy serwis internetowy ENERGA24, dostępny pod adresem www.24.energa.pl. Objęci zmianami użytkownicy eBOK otrzymali maile z indywidualnym hasłem tymczasowym oraz informacją o sposobie logowania. Co ważne, dotychczasowe konto eBOK nie będzie już aktualizowane.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy Energa wprowadzane zmiany nie wymagają od klientów z obszaru słupskiego podpisywania nowych umów czy aneksów. – Pracownicy firmy nie będą też odwiedzali klientów w domach. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 555 555 555 – zaznacza B. Ostrowska.