To może być największa atrakcja Słupska tego lata

 

W najbliższy piątek, 15 lipca 2016 r o godz. 21:30  dziedziniec ratusza już po raz drugi  zmieni się w kino pod chmurką. Na ekranie „Za jakie grzechy dobry Boże „.

 

Kino plenerowe w słupskim ratuszu powstało w tym roku po raz drugi. Po raz pierwsze seanse przy magistracie można było obejrzeć w jeden weekend w ubiegłym roku. W tym roku funkcjonuje ono przez całe wakacje.

 

 

Piątkowe Kino Letnie to doskonała okazja do obejrzenia światowego kina i nie tylko  w niecodziennych warunkach. Sześć  piątków, zawsze o 21.30. Na wewnętrznym dziedzińcu słupskiego ratusza czekać będą leżaki i dobre kino. – Na parkingu za ratuszem rozkładamy nadmuchiwany ekran i możemy rozstawić łącznie 600 miejsc na leżakach i krzesłach – mówi Dariusz Poręba z Urzędu Miejskiego w Słupsku.

 

 

 

Jak zapewniają władze miasta seansom na dziedzińcu nie zagraża mały deszcz. Jeśli będą ulewy filmy trzeba będzie odwołać.

Na wszystkie seanse wstęp wolny. Choć pokazy odbywają się pod chmurką w plenerze nie oznacza to, że wszystko na nich wolno. Ponieważ dziedziniec ratusza jest miejscem publicznym zabronione jest na nim palenie tytoniu i spożywanie alkoholu.

 

 

 

Kolejność filmów:

 

15 lipca „Za jakie grzechy dobry Boże ”

22 lipca „Dzikie historie”

29 lipca „Motyl i skafander”
5 sierpnia „Jeszcze dalej niż północ”

12 sierpnia „Nie lubię poniedziałku”