Slam słupskich poetów już w piątek

W najbliższy piątek 24. 06. 2016 o  godz. 19 odbędzie się turniej słupskich poetów! Dodatkowo „Klub Poetów” oraz Fundacja Teatru Władcy Lalek zapraszają na spotkanie z poznańskim pisarzem Marcinem Orlikiem.

 

 

Zainteresowanych uczestnictwem w turnieju organizatorzy zapraszają do Akademii Pomorskiej DS3 / Pracowni Teatru Władcy Lalek ( wejście z boku).

Głównym składnikiem przepisu na udany slam jest rywalizacja osobowości na scenie, drugą częścią wydarzenia będzie więc turniej.
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, o czym mowa… uczestnicy turnieju będą musieli w ciągu każdej trzyminutowej rundy zaprezentować własny tekst. A do kolejnej rundy przejdzie ten, który zdobędzie więcej głosów niż występ przeciwnika. Liczba pojedynków zależy od liczby startujących. Nie wolno korzystać z żadnych rekwizytów. Kto zostanie na scenie: wygrywa nagrodę pieniężną.

 

 

Kim jest Marcin Orlik?

Marcin Orlik (rocznik ’89) – pół-człowiek, pół-student. Kiedyś mieszkał w bibliotece. Pisarz operujący w gatunkach science fiction, fantastyki studenckiej i new weird. Debiutował książką „Szary Len” w 2012 roku (II miejsce na liście bestsellerów empiku w 2013 r,) , a teraz w druku ukaże się „Księga studencka”.