Klub Czarnego Krążka gości Radio Słupsk

Klub Czarnego Krążka będzie miał wyjątkową okazję wysłuchania i zobaczenia na żywo radiowej audycji, którą prowadzą w „Radio Słupsk” Zbigniew Bałbatun, Piotr Merecki i Marek Szerszenowicz.

 

Klub Czarnego Krążka zaprasza na 101 wydanie „Słupskiej Muzykomanii” 24 czerwca (piątek) 2016 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 

Oto kilka słów na temat wyjątkowych gości:

Zbigniewem Bałbatunem – pedagogiem, współzałożycielem i prezesem Pomorskiego Towarzystwa Muzycznego „makroFON”, gitarzystą oraz pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu „Jesienny Przeciąg Gitarowy”.

Markiem Szerszenowiczem – ekspertem muzyki, posiadającym najbogatszą kolekcję płyt winylowych w Słupsku.

Piotrem Mereckim – prezenterem Radia Słupsk, gitarzystą i wokalistą, uczestniczącym w wielu projektach muzycznych, aktualnie grającym i śpiewającym w „Handszpakach” – formacji wykonującej szanty.

 

 

Tym razem bohaterowie audycji zawitają do Klubu Czarnego Krążka. W swoimi programie przedstawiają zespoły polskie i zagraniczne, których stylistyczna rozpiętość obejmuje wszystkie gatunki oraz epoki szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Gwarantowane emocje z rockiem, soulem, czy bluesem!

 

 

Autorzy programu sięgają po klasykę gatunku jak i nowości. Wyjątkowym urozmaiceniem jest prezentacja słupskiej sceny muzycznej, dzięki czemu zapoznamy się z dokonaniami zespołów działających w naszym mieście. Muzyczne propozycje uzupełniają dowcipne komentarze i swobodna rozmowa autorów audycji, która urosła do rangi kultowej.