Przeszkolą cię jak walczyć o swoje z lokalną władzą

W ramach akcji Masz Głos członkowie stowarzyszenia Polites pomogą mieszkańcom regionu słupskiego zrealizować pomysł na zmianę ich miejscowości.

 

 

Aby tego dowiedzieć się wystarczyć zapisać się na bezpłatne szkolenie – „Jaki wpływ ma Twój głos? Narzędzia współpracy z samorządem (budżet obywatelski, inicjatywa lokalna, inicjatywa uchwałodawcza, informacja publiczna) – jak to działa?”

 

 

– Podczas spotkania chcemy pokazać, że istniejące rozwiązania pozwalają wpływać na swoje otoczenie. Pomożemy zastanowić się jak najlepiej przygotować się do wprowadzania swoich pomysłów – informuje Anna Graczyk, Stowarzyszenie Polites. – Pokażemy, że dobór odpowiednich narzędzi może stanowić połowę sukcesu, a nad drugą połową wspólnie się zastanowimy – jakie czynniki wpływają na sukces? Oczywiście, nie zabraknie inspirujących przykładów.

 

 

 

Szkolenie odbędzie się 20.09.2016 r. w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej.

 

Zarejestruj się na stronie http://www.maszglos.pl/…/08/bezplatne-szkolenia-wojewodzkie/

 

 

– W ramach akcji podpowiemy jak odnowić park, boisko, czy poprawić działanie domu kultury. Pomożemy wpłynąć na lokalne władze by działały bardziej przejrzyście i konsultowały swoje działania z mieszkańcami. Na swoje działania będziesz mógł pozyskać minigranty – dodaje Anna Graczyk.