Nawet nie uwierzysz, że w Słupsku budują roboty

Zaczyna się kolejny, trzeci rok, działalności Miejskiego Koła Robotyki działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Słupsku.

 

- Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby pragnące rozwijać swoje zainteresowania związane z informatyką i robotyką - informuje Agnieszka Trojanowicz, sekretarz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Słupsku. - Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych klas 4-6 oraz gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych i będą odbywały się w godzinach popołudniowych w budynku II LO w Słupsku przy ul. Mickiewicza 32.

 


 

 

Członkowie koła budują i programują samodzielnie roboty, a swoje umiejętności wykorzystują w trakcie licznych konkursów. Na zajęciach wykorzystywane są zestawy oparte o Mindstorms NXT, Mindstorms EV3, Arduino, Mobot, RoboCore i OzoBot.

 

 

Aby zadeklarować swój udział w zajęciach, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie http://robot.slupsk.pl/zapisy.

Osoby, które uczestniczyły w zajęciach ubiegłorocznych proszone są o potwierdzenie swojego udziału mailem na adres info@robot.slupsk.pl.

 

 

 

Zajęcia będą się odbywały 4 razy w tygodniu, po 2 godziny zegarowe (można wybrać jeden lub dwa terminy, w zależności od liczby chętnych):

  • poniedziałek od godz. 15.00
  • wtorek od godz. 16.30
  • środa od godz. 14.10
  • czwartek od godz. 16.00

 

 

Pierwsze zajęcia – już 12 września..

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 604 469 943 (po 15-tej).