Przeciągnij posła na swoją stronę, czyli zabawy w Rowach

Już w najbliższy weekend startuje seria letnich spotkań Platformy Obywatelskiej „Wakacje z Europą”. Pierwsze  odbędzie się w Rowach. W każdym z wydarzeń będą brali udział parlamentarzyści, lokalni samorządowcy, Młodzi Demokraci oraz Europosłowie.

Wakacje z Europą

Każda z imprez  nich trwać będzie w godz. 12 – 19. Między 12 a 17 funkcjonować będzie plażowe miasteczko zabaw i sportu, w ramach którego odbywać się będą turnieje piłki siatkowej, piłki nożnej plażowej, będą liczne atrakcje i zabawy dla dzieci.

Zabawy w Rowach

– Oprócz zabaw przewidujemy także namiot, w którym udzielane będą porady ekspertów, m.in. posłów z wiedzą i doświadczeniem medycznym, prawnym -mówi Zbigniew Konwiński, słupski poseł PO. – O godzinie  17.00 odbywać się będzie Letni Klub Obywatelski. Rozmowa z Polakami o najważniejszych sprawach kraju.

Przeciągnij posła na swoją stronę

W akcji w Rowach wezmą udział: Borys Budka, Danuta Jazłowiecka, Zbigniew Konwiński, Małgorzata Niemczyk, Paweł Papke, Piotr Cieśliński, Arkadiusz Myrcha, Kinga Gajewska-Płochocka, Monika Wielichowska, Michał Stasiński, Grzegorz Furgo, Marta Golbik, Lidia Gądek i Michał Szczerba.