Pomaga początkującym pisarzom wydać książki. Teraz przyjedzie do Słupska

Pisarka Magdalena Kordel będzie gościła w najbliższą sobotę, 26 września w Lawendowym Ogrodzie Literackim Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku. Początek spotkania poświęconego książkom o godz. 12.
Magdalena Kordel – jest autorką, m.in. bestsellerowych powieści „Uroczysko”, „Sezon na cuda”, a także najnowszego cyklu „Malownicze”. W powieściach tych łączący wątki obyczajowe z romansem”. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Razem z mężem prowadzi firmę, która zajmuje się reklamą oraz działalnością wydawniczą. Ma dwójkę dzieci, trzy psy oraz kota. Mieszka w Otwocku.

 

Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Kiedy tylko może ucieka w Sudety, bo marzy się jej dom gdzieś wysoko w górach. Góry te często stają się tłem fabularnym jej powieści. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym. – Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę – informuje Wojciech Juszczak, koordynator spotkania.
W przypadku kapryśnej pogody, spotkanie odbędzie się w Klubie Czarnego Krążka – Miejsce Animacji Kultury ul. Grodzka 3. Wstęp wolny.