Piła, jadła, korzystała ze spa i nie miała zamiaru zapłacić

Policjanci z Ustki zatrzymali 29-letnią mieszkankę województwa mazowieckiego, która nie zapłaciła za pobyt w jednym z miejscowych hoteli.

Sprawczyni korzystając z ekskluzywnej oferty hotelu, zabiegów w spa, posiłków i innych usług,  oszukała właścicieli hotelu na blisko 1300 złotych.

Nie miała zamiaru zapłacić

Policjanci z Ustki otrzymali zgłoszenie od obsługi jednego z kompleksów hotelowych, o problemach z jednym z klientów. Okazało się, że 29-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego kilka dni wcześniej wynajęła apartament.

Nie miała zamiaru zapłacić. Sprawczyni korzystając wtedy z ekskluzywnej oferty hotelu, zabiegów w spa, posiłków i innych usług, oszukała właścicieli hotelu na blisko 1300 złotych.

– Kiedy przyszło do płacenia rachunku opuściła hotel zapewniając jednocześnie obsługę, że ureguluje rachunek płacąc przez internet. W efekcie tego nie uczyniła – informuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

– W miniony poniedziałek, czyli po kilku dniach od nieopłacenia wcześniejszego rachunku i opuszczeniu hotelu została rozpoznana przez jego obsługę gdy, ponownie próbowała w nim zamieszkać, tym razem w pokoju z innymi osobami.

Zatrzymano 29-letnią kobietę

Policjanci z wezwani na interwencję, zatrzymali 29-latkę oraz przetransportowali do policyjnego aresztu.

Kobieta została już przesłuchana i usłyszała zarzuty oszustwa. Teraz śledczy ustalają czy sprawczyni w podobny sposób nie dopuściła się innych przestępstw. Za oszustwo grozi kara nawet do 8 lat więzienia.