Możesz pojechać na staż na Brukseli

Janusz Lewandowski, poseł do Parlamentu Europejskiego ufundował staż  w swoim biurze w Brukseli dla studenta Akademii Pomorskiej w Słupsku. Staż rozpocznie się z dniem 13 lutego 2017r. i potrwa do końca kwietnia 2017 r.

 

 

Przyszły stażysta będzie miał okazję poznać zasady funkcjonowania Parlamentu Europejskiego, doskonalić umiejętności językowe oraz zwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Europy.

 

 

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Janusz Lewandowski – poseł do Parlamentu Europejskiego oraz dr hab. inż., prof. nadzw. Zbigniew Osadowski – rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

 

– Student, który wyjedzie na staż,  zostanie wyłoniony  w drodze konkursu organizowanego przez Biuro Karier Akademii Pomorskiej w Słupsku. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest biegła znajomość przynajmniej jednego języka obcego, dobre wyniki w nauce oraz dobra wiedza ogólna na temat funkcjonowania Parlamentu Europejskiego -informuje Katarzyna Mudryk-Praszczak z Akademii Pomorskiej w Słupsku. – Szczegółowe wymagania i tryb konkursu zawiera regulamin. Na zgłoszenia uczestnictwa czekamy do dnia 5 listopada.

 

 

 

W celu uzyskania informacji oraz złożenia deklaracji uczestnictwa (druk w załączniku) zapraszamy do Biura Karier ul. Westerplatte 64, pokój 325. Zgłoszenie można wysłać również drogą mailową na adres: biurokarier@apsl.edu.pl . Bieżące informacje na temat przebiegu konkursu można też śledzić na naszym profilu na Facebooku Akademii Pomorskiej oraz „ AP Biuro Karier”

Reklama