Pierwsza taka impreza w Słupsku

Upiorne otrzęsiny na Zamczysku  – tak nazywa się impreza, która odbędzie się  jutro, w czwartek, 26 października w budynku Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

– Choć impreza jest kierowana przede wszystkim do studentów lat pierwszych, to nie może na niej zabraknąć starszych kolegów, którzy powoli przełamują swój strach przed sesją – mówi Małgorzata Matusiak z AP w Słupsku. – Czekamy również na maturzystów, którzy mogą sprawdzić, co ich czeka podczas studiów w naszej Uczelni. Tym bardziej, że będzie również niespodziankowe Afterparty!

Rok akademicki ruszył z kopyta, ale nowi studenci nie zdążyli poznać jeszcze tego, co tak naprawdę czeka ich na studiach… Sesja! To słowo, które u niejednego studenta potrafi wywołać ciarki na ciele i uczucie przerażenia! Postanowiliśmy pomóc nowym studentom uporać się ze strachem, jaki wywołuje sesja i zorganizować „Upiorne Otrzęsiny”! Wiedźmy, mumie, wampiry, zombie, straszne i przerażające zagadki, zabawy i historie, duch Białej Damy AP-u, Sala Strachu… To tylko część atrakcji, które czekają na wszystkich podczas jednego z najbardziej przerażających wieczorów tego roku. Obowiązują przebrania, aby uniknąć kary od straszliwych stworów mieszkających w salach Akademii Pomorskiej. – Drogi Studencie, myślisz, że jesteś w stanie pokonać strach przed sesją? Najpierw poradź sobie ze strachem, który przenika korytarze naszej uczelni – mówi M. Matusiak.