Okradał samochód wpadł na gorącym uczynku

Policjanci ze Słupska zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który wczoraj w nocy włamał się do samochodu na jednym z osiedlowych parkingów. Sprawca po  wybiciu szyby wszedł do opla, a następnie z wnętrza ukradł głośnik samochodowy i portfel z dokumentami.

Wczoraj w nocy dyżurny Komendy Policji w Słupsku otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu do samochodu osobowego zaparkowanego na jednym z parkingów w podsłupskich Jezierzycach. – Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wszedł do opla poprzez wybicie bocznej szyby, a następnie z wnętrza pojazdu ukradł głośnik samochodowy i leżący w schowku portfel z dokumentami – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Śledczy zajmując się sprawą na miejscu ustalali świadków i zabezpieczyli ślady przestępstwa. Ustalenia policjantów doprowadziły do wytypowania osoby, która mogła mieć związek z tym włamaniem.

Okradał samochód

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Słupsk. W trakcie przeszukania, przyznał się do włamania i wydał policjantom skradzione skradzione przez siebie mienie. Sprawca został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policja Słupsk