Nie kursują autobusy, samochodem nie przejedziesz przez ulicę Wojska Polskiego w Słupsku

Ulica Wojska Polskiego w Słupsku od dzisiaj jest zamknięta dla ruchu. Drogowcy ostro zabrali się do pracy i od samego rana zwożą sprzęt potrzebny do prac remontowych. Ulica będzie niedostępna przynajmniej do końca października.

Wojska Polskiego już zamknięta

Stało się tak, jak pisaliśmy w piątek. Od dzisiaj zamknięta dla pojazdów jest ulica Wojska Polskiego na całej swojej długości. Nie można wjechać w nią ani od strony dworca ani od strony ronda Solidarności. Największe problemy mają jednak pasażerowie komunikacji miejskiej, bo nie działa żaden z przystanków na ul. Wojska polskiego.

Nie kursują autobusy, samochodem nie przejedziesz

– Wszystkie linie komunikacji miejskiej, a jest ich jedenaście oraz wszystkie linie regionalne innych przewoźników muszą korzystać z innych przystanków – mówi Marcin Grzybiński z Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku. – Przystankiem zastępczym dla wszystkich linii miejskich jadących ulicą Wojska Polskiego jest teraz przystanek przy ul. Wolności.

ZIM zaznacza, że wkrótce będą także problemy z przejściem lewą stroną ulicy Wojska Polskiego, bo w tym miejscu zostaną rozebrane chodniki.