Nauka tańca dla dorosłych sposobem na zimę

Dla wszystkich, których widok tańczącej pary przyprawia o szybsze bicie serca Słupski Ośrodek Kultury proponuje rozpoczęcie własnej przygody na parkiecie.

Nauka tańca dla dorosłych sposobem na zimę

– Jeżeli zawsze marzyliście by wraz z drugą osobą zanurzyć się w rytmie tańca, pokazać sobie i znajomym, że macie w sobie tę gorączkę to nie pozostaje nic innego jak zapisać się na najbliższe Warsztaty Tańca Towarzyskiego – mówi Maciej Swornowski ze Słupskiego Ośrodka Kultury w Słupsku. – 1 lutego o godz. 19:45 rozpoczynamy kolejną edycję Warsztatów Tańca Towarzyskiego dla początkujących, w czasie których pod okiem doświadczonej instruktor Moniki Jasiak, w odpowiednim dla siebie tempie nauczycie się tańców: latynoamerykańskich (samba, salsa, cha-cha, rumba, jive) i standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango). Dowiecie się jak efektywnie prowadzić partnerkę oraz jak współpracować z partnerem. Przede wszystkim jednak wspaniale spędzicie czas i odkryjecie niezwykłą radość jaką daje taniec – zaznacza Swornowski.

Wszystko to w gronie osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie. Jeżeli nie czujecie się pewnie na parkiecie to czas najwyższy aby to zmienić, odwiedzić Słupski Ośrodek Kultury, zobaczyć i przekonać się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Grafik zajęć:
Poniedziałki godz. 19:45-21:00
Środa godz. 19:45-21:00
Informacje szczegółowe i  zapisy: w sekretariacie SOK tel. 059/845-64-41 oraz taniec@sok.slupsk.pl.