Miał narkotyki w szafce kuchennej

Na jednym z miejscowych osiedli policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Słupska, który w szafce kuchennej w swoim mieszkaniu ukrywał 100 gramów narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku ustalili, że na jednym z miejscowych osiedli przebywa 22-letni mężczyzna mający związek z przestępczością narkotykową. W trakcie przeszukania mieszkania, śledczy w szafce kuchennej znaleźli duży foliowy pakiet, wewnątrz którego znajdował się susz roślinny. Wstępne badania testerami narkotykowymi wykazały, że jest tam 100 gramów marihuany. W efekcie tych działań, policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz zatrzymali przebywającego w mieszkaniu 22-latka.

 

–  Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został już przesłuchany, usłyszał zarzuty i złożył wyjaśnienia. Teraz, o jego dalszym losie zadecyduje sąd – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji – Policjanci ustalać będą także pochodzenie zabezpieczonej marihuany oraz jakie było jej przeznaczenie.