Marihuana nie trafi na święta

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku zatrzymali wczoraj 26-letniego mieszkańca tego miasta w związku z posiadaniem narkotyków. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli dwa worki foliowe, wewnątrz którego znajdowało się prawie 80 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .

 

 

Kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku realizowali wczoraj kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. – Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Słupska mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania gdzie przebywał 26- latek ze Słupska, w jednym z pomieszczeń kryminalni znaleźli dwa worki foliowe z znaczną ilością suszu roślinnego – informuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Późniejsze badania testerem potwierdziły, że jest to prawie 80 gramów marihuany.

 

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .