Ktoś spalił schody na plażę. Policja prosi o pomoc

Słupscy policjanci poszukują świadków zniszczenia schodów na plaży w Rowach. Ktoś podpalił plastikowe schody prowadzące z głównej promenady na plażę. Funkcjonariusze proszą o pomoc każdego, kto może pomóc złapać sprawców.

Ktoś spalił schody

Policjanci z Komisariatu Policji Ustce otrzymali zgłoszenie o spaleniu plastikowej platformy i schodów w miejscowości Rowy. Schody łączyły główną promenadę z plażą i były usytuowane w centralnej części deptaku.
Dyżurny natychmiast wysłał w tamto miejsce patrol mundurowych oraz techników kryminalistyki. Policjanci rozpytywali świadków i zbierali informacje o sprawcach tego chuligańskiego czynu. Technicy kryminalistyczni przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Policjanci ustalili właściciela spalonych schodów i wyceniono straty na co najmniej kilka tysięcy złotych na szkodę Urzędu Gminy Ustka.
– Obecnie toczy się postępowanie w sprawie zniszczenia schodów. Policjanci w Ustce poszukują osób, które mogły widzieć sprawców zniszczenia mienia – informuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Ktoś spalił schody na plaże
Ktoś spalił schody na plaże

Policja prosi o pomoc

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nawet z pozoru nieistotne, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nr tel. 997 lub 112 bądź z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08. Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone.