Kto zabił starszego mężczyznę? Tajemnicze śledztwo słupskiej policji

Kryminalni ze Słupska ustalają okoliczności śmierci 63-letniego mieszkańca Słupska, którego zwłoki ujawniono w jednym z mieszkań na ulicy Mickiewicza. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się inne osoby. Policjanci poszukują świadków mających informacje w tej sprawie.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań przy ulicy Mickiewicza ujawniono zwłoki mężczyzny. Lekarz, który był już na miejscu stwierdził zgon. Ustalono jego tożsamość – to 63-letni słupszczanin.

Kto zabił starszego mężczyznę?

– Śledczy i obecny na miejscu prokurator przeprowadzili szczegółowe oględziny, przesłuchiwali świadków – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do badań sekcyjnych, które miały wyjaśnić jakie były przyczyny i okoliczności tej śmierci. W trakcie oględzin, na ciele zmarłego ujawniono obrażenia, które według biegłego wskazywały, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Dalsze działania policjantów doprowadziły do zatrzymania osób, które uczestniczyły w mającej miejsce w mieszkaniu imprezie alkoholowej. Kobieta i mężczyzna podczas zatrzymania byli nietrzeźwi. Następnego dnia zostali przesłuchani, a następnie po wykonaniu z nimi czynności zwolniono ich do miejsca zamieszkania – dodaje Czerwiński.

Słupscy policjanci prowadzą intensywne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci 63 letniego słupszczanina. Policjanci poszukują świadków-osób mających informacje w tej sprawie. Policjanci zapewniają dyskrecję i anonimowość.

Każda informacja przekazana policjantom zostanie sprawdzona.

Śledczy zapewniają dyskrecję i anonimowość. Każda informacja przekazana policjantom zostanie sprawdzona. Prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Słupsku przy ul Al-3 maja 1 tel. (59) 8480508 lub 997 i 112.