Krzaczek-Śniegocka nie jest już zastępcą prokuratora rejonowego

Po upływie czteroletniej kadencji zastępców prokuratorów rejonowych nastąpiły zmiany na tych stanowiskach w niektórych prokuraturach rejonowych okręgu słupskiego.

Zmiany na stanowiskach prokuratora rejonowego

– Zmiany wprowadzono decyzjami Prokuratora Generalnego, wydanymi na wnioski prokuratorów rejonowych po zasięgnięciu opinii prokuratora okręgowego oraz kolegium prokuratury okręgowej – informuje Dariusz Korycki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

Na stanowisko Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Słupsku, które dotychczas zajmowała prokurator Renata Krzaczek-Śniegocka, została powołana prokurator Magdalena Lewandowska, dotychczas zastępca prokuratora rejonowego w Miastku.

Na stanowisko zastępcy prokuratora rejonowego w Miastku został powołany prokurator Oskar Krzyżanowski, pracujący dotychczas w Prokuraturze Rejonowej w Słupsku.

W pozostałych prokuraturach okręgu słupskiego na kolejną kadencję zostali powołani prokuratorzy pełniący dotychczas te funkcję dotychczas. W Prokuratorze Rejonowej w Lęborku, funkcję zastępcy prokuratora rejonowego pełnić będzie prokurator Dorota Frączek, w Prokuraturze Rejonowej w Chojnicach – prokurator Stanisław Kaszubowski, w Prokuraturze Rejonowej w Człuchowie – prokurator Jarosław Kurowski i w Prokuraturze Rejonowej w Bytowie – prokurator Małgorzata Borek.