Kaczmarczyk nie został sekretarzem starostwa. Przegrał ze swoją podwładną

Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko sekretarza słupskiego starostwa powiatowego. Wygrała Marta Bursztynowicz, obecna pracownica Urzędu Miasta w Słupsku, która wygrała rywalizację ze swoim niedawnym przełożonym, byłym wiceprezydentem Słupska Andrzejem Kaczmarczykiem.

 

 

Według naszych informacji przewaga w punktacji konkursowej Bursztynowicz nad Kaczmarczykiem była niewielka, ale to na nią – jako na najlepszego kandydata – wskazała komisja konkursowa. – Wkrótce spotkam się z panią Bursztynowicz, aby ustalić szczegóły naszej współpracy, między innymi, w sprawie wysokości zarobków na stanowisku sekretarza – mówi Zdzisław Kołodziejski, starosta słupski. – Mam nadzieję, że się porozumiemy i pani Bursztynowicz będzie mogła rozpocząć pracę od 1 października.

 

Marta Bursztynowicz jest magistrem administracji, licencjonowanym zarządcą nieruchomości i członkiem rad nadzorczych. Pracuje w Urzędzie Miasta w Słupsku w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska. Wcześniej pracowała w Urzędzie Miejskim w Ustce.
W jesiennych wyborach samorządowych była kandydatką Platformy Obywatelskiej na radną sejmiku województwa pomorskiego.