Już możesz zapisać dziecko na półkolonię. Miejsc jest mało

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci w wieku 6-13 na półkolonie letnie organizowane na Stadionie 650-Lecia. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy oraz wiele atrakcji przewidzieli organizatorzy. Jedną z nich jest wyjazd uczestników półkolonii do nadmorskiego kurortu. Zabawy w wodzie, odpoczynek na plaży, a wszystko pod okiem ratowników.

250 zł – to całkowity koszt jaki ponosi rodzic, zapisujący swoją pociechę na jeden turnus półkolonii organizowanych przez SOSiR.  – W ramach tej opłaty dzieci są ubezpieczone, jedzą obiady oraz desery, wyjeżdżają do Ustki, a także korzystają ze wszystkich atrakcji podczas zorganizowanego wypoczynku – informuje Marta Szudobaj z OSiR w Słupsku.

 

– Wzorem lat ubiegłych rodzice zobowiązani są przywozić dzieci do Centrum Lekkoatletycznego im. Ryszarda Ksieniewicza przy ul. Madalińskiego 4 na godzinę 8:00. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą drugie śniadanie, wodę, czapkę z daszkiem, oraz coś przeciwdeszczowego w razie niesprzyjającej pogody, strój kąpielowy, a także ciuchy na zmianę, w tym obuwie zmienne. Dzieci odbierane są o godzinie 15:00. Możliwe jest przywożenie dzieci przed 8:00, a odbieranie ich o 15:00, podpisując wcześniej oświadczenie, że dziecko zostaje w Centrum Lekkoatletycznym na odpowiedzialność rodzica.

Terminy turnusów:
1. 26-30 czerwca 2017 r.
2. 3-7 lipca 2017 r.
3. 7-11 sierpnia 2017 r.