Jesteś młodym piłkarzem? Szansa dla ciebie w Słupsku

W najbliższą sobotę, 16 czerwca o godz. 13.00 na Stadionie 650 -lecia odbędzie się pierwszy otwarty trening Akademii Piłkarskiej Energa Gryf Słupsk S.A. dla nowych kandydatów do uczęszczania na treningi w Akademii.

Otwarty trening organizowany jest przez Akademię Piłkarską Energa Gryf Słupsk S.A. przede wszystkim z myślą o dzieciach, które chciałby rozpocząć treningi piłkarskie. Na dzieci z roczników 2005 – 2013 czekają doświadczeni trenerzy z przygotowanym programem treningowym. W trakcie zajęć kandydaci do Akademii będą oceniani pod względem kilku kryteriów. Po zajęciach trenerzy będą rozmawiać z rodzicami oraz młodymi zawodnikami.

– Otwarty trening w sobotę organizujemy zarówno dla dzieci, które już wcześniej trenowały w innych szkółkach jak i dla dzieci, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w zorganizowanych treningach mówi Robert Chuchla, koordynator Akademii Piłkarskiej Energa Gryf Słupsk S.A.

Udział w zajęciach jest całkowicie darmowy i otwarty. Każde dziecko, które dołączy do zajęć w sobotę na Stadionie 650 – lecia dostanie taką samą szansę udziału w treningu.

Reklama