Jedyna szansa na plenerowy koncert w tym roku w Słupsku

Red Bull Tour Bus ponownie wyruszył w trasę po Polsce tym razem goszcząc tym razem na pokładzie wyjątkową artystkę popową – Natalię Nykiel. Pierwsze koncerty odbyły w Gliwicach i Częstochowie. Na trasie znajdzie się jeszcze 5 miast, a już 18 czerwca muzyczny autobus zawita do Słupska.

 

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.

 

Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się ogromnym talentem i dbałością o zadowolenie swojej publiczności. Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze, electro-grunge’owe aranżacje swoich utworów. Każdy z koncertów jest przygotowanym z pieczołowitością kolorowym widowiskiem, a tym samym niepowtarzalnym przeżyciem. „Dostaliśmy mnóstwo energii! Obiecujemy, że utrzymamy ten poziom w dalszej trasie”- komentowała Natalia po koncercie w Gliwicach, który otworzył trasę Red Bull Tour Bus. Już podczas koncertu w Częstochowie widać było, że piosenkarka zamierza dotrzymać obietnicy. Już pierwsze utwory porwały do tańca publiczność, która wypełniła plac Biegańskiego.

 

O wyjątkowości koncertów Natalii Nykiel publiczność Słupska przekona się już 18 czerwca. Będzie to jedyna taka okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Obok przearanżowanych utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singielSpokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy przekraczając już liczbę 600 000 odsłuchów na Youtube.

 

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

Plac Zwycięstwa, Słupsk

18 czerwca 2017

otwarcie bram: g. 19:30

start koncertu: g. 20:30

wstęp wolny