Firma z Kobylnicy ze złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Dwie pomorskie firmy, biorące udział w tegorocznych targach BUDMA zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia znalazł się KRAT-MET z Kobylnicy koło Słupska.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 7-10 lutego, to od wielu lat najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które rokrocznie gromadzi niemal 45 000 zwiedzających.

Wydarzeniem towarzyszącym są Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.

Firma z Kobylnicy z złotym medalem MTP

– Firma Krat-met dostała złoty medal za panele bramowe 60 mm z podwójna przekładką termiczną przeznaczone do segmentowych bram garażowych, stosowanych do domów pasywnych – informuje  Karolina Nawrot, Centrum Prasowe MTP. –

To jedyne dostępne na rynku panele z podwójną przekładką termiczną.

Cztery targowe dni w Poznaniu skierowane do handlowców, architektów, wykonawców i inwestorów stanowią źródło inspiracji i motywator do zawierania nowych kontaktów i kontraktów biznesowych.

W programie znajdują m.in. dynamiczne i interaktywne strefy dające możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów.

Gwiazdą, która odwiedzi tegoroczną BUDMĘ, będzie hiszpański architekt Fernando Menis.

Architekt Fernando Menis to autor nagradzanego projektu CKK Jordanki w Toruniu.

W niemal wszystkich pawilonach MTP swoje produkty i usługi, zaprezentuje blisko tysiąc firm.

Złoty Medal MTP

Najciekawsze z nich zostały zgłoszone do walki o nagrodę Złoty Medal MTP.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, wybrał i uhonorował medalami targów BUDMA 26 produktów oraz medalami targów WinDoor-tech – 3 produkty.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

Nagroda jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.