Dla dzieci, wielbicieli mody i twardzieli. W Ustce dla każdego coś miłego

W najbliższy weekend 28-29 lipca Ustka zaprasza na wiele atrakcji.

Uliczny pokaz mody z Pierre Rene

W ostatni weekend lipca (28.07.2018) swoje kreacje w Ustce zaprezentują znakomici projektanci: Michał Starost, Karolina Kalska, Aleksandra Kobielak (IFBB Pro), Patryk Wojciechowski, Santina Zienkiewicz oraz projektantka biżuterii autorskiej Patrycja Brendler.
Szczegóły dotyczące pokazu: http://www.ustka.pl/pl/artykul/381/4313/uliczny-pokaz-mody-z-pierre-rene

FORMOZA CHALLENGE

Cykl biegów sygnowanych nazwą i udziałem elitarnej morskiej jednostki komandosów zawita do Ustki! 29 lipca (niedziela) na jednym z dwóch dystansów (5 lub 10 km) i w wybranym formacie (indywidualnie lub w drużynie) wystartują miłośnicy mocnych biegowych wrażeń. Organizator wprowadza także formułę ULTRA, czyli dystans 10 km z atrapą karabinu oraz obciążonym plecakiem!
Szczegóły dotyczące wydarzenia: http://www.ustka.pl/pl/artykul/381/4317/formoza-challange-ustka

Słoneczna Stacja” Telewizji POLSAT oraz 4Fun.tv.
Zajęcia sportowe, konkursy, spotkania z gwiazdami, koncerty, przedstawienia dla najmłodszych – to i wiele więcej czekać będzie na Was na Plaży Miejskiej w Ustce w weekend 28-29.07.2018. Wszyscy spragnieni mocniejszych wrażeń będą też mogli spróbować swoich sił na torze do skimboardu, strzelnicy paintballowej czy zjechać na zjeżdżalni wodnej water slide. Wszystkie te atrakcje czekać będą w miasteczku „Słoneczna Stacja” Telewizji POLSAT oraz 4Fun.tv.
Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.ustka.pl/pl/artykul/381/4331/sloneczna-stacja-w-ustce

Źródło: Urząd Miasta Ustka