Darmowe ćwiczenia dla matek z dzieckiem

W Parku Kultury Sportu i Rekreacji co tydzień odbywają się bezpłatne zajęcia dla matek z dziećmi. Ćwiczenia rozpoczynają się w każdy wtorek o godz. 10.

 

 

Ten rodzaj aktywności fizycznej ma zjednoczyć „matczyne środowisko”, ale nie tylko. Głównym założeniem jest zaszczepienie bakcyla sportowego wśród pań, które niedawno urodziły albo są na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Ćwiczenia poprowadzi wykwalifikowana instruktorka Magdalena Magzis z Power Fitness, która sprawi, że powrót do smukłej sylwetki sprzed ciąży okaże się możliwy.

 

-Mamy nie muszą już kombinować, jak wyrwać się z domu na fitness i szukać na siłę kogoś, kto mógłby w ciągu godziny zająć się ich maleństwem, w czasie jej nieobecności. Postanowiliśmy, że ćwiczenia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych, czyli w czasie, kiedy mamy same spędzają czas z dziećmi – informuje Agnieszka Klimczak, p.o. Dyrektora Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Z wózkiem walking – czyli trening na świeżym powietrzu to forma aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem. W czasie treningu, wykonywane są ćwiczenia z wózkiem, o charakterze wzmacniającym, rozciągającym i aerobowym.