AZS Koszalin nie zagra w dzisiejszym turnieju. Plan rozgrywek uległ zmianom

Jak się okazało drużyna AZS Koszalin wycofała się z gry w XX Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. W związku z tym w programie wprowadzono pewne zmiany.

Dziś o godzinie 18.50 odbędzie się oficjalne otwarcie turnieju oraz prezentacja Energi Czarnych Słupsk. Natomiast o godzinie 19.00 Czarne Pantery zmierzą się z Polskim Cukrem Toruń. Jutro o godzinie 17.00 Polski Cukier Toruń zagra z Asseco Gdynia. Po tym meczu nastąpi oficjalne zakończenie turnieju.

Kibice, którzy nie chcą uczestniczyć w drugim dniu turnieju, a dokonali już zakupu biletów, mogą zwrócić je (najlepiej z paragonem) w siedzibie STK SSA przy ulicy Kołłątaja 30 w poniedziałek (8.00-13.00). -Zapewniamy kibiców, że dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zastępstwo na czas turnieju, jednak wszystkie kluby, ze względu na zaplanowany wcześniej cykl i mikrocykle przygotowań do sezonu, zmuszone były odmówić nam udziału w słupskim turnieju. W tym tygodniu stratują rozgrywki ligowe zarówno I, jak i II ligi, więc przyjęliśmy decyzje naszych współrozmówców ze zrozumieniem.- informuje Mateusz Kaźmierczak, media manager klubu.

Szansa na spotkanie z Czarnymi Panterami będzie także jutro o godzinie 10.00. W ramach obchodów Narodowego Dnia Sportu Koszykarze Energi Czarnych Słupsk poprowadzą profesjonalną rozgrzewkę, będą uczyli jak prawidłowo kozłować piłkę, zarówno prawą, jak i lewą ręką, odbędą się konkurencje sportowe, m.in. slalomu i rzutów do kosza. Konkurs celnych trafień z linii rzutów osobistych, dla starszych  zza linii rzutów za trzy punkty oraz z połowy boiska. Ponadto, każdy z uczestników będzie miał możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografu.