Pierwsze targi w Słupsku, na których promowały się firmy z regionu

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego zorganizowała po raz pierwszy w Słupsku Dni Promocji Firm z Regionu. Przedsiębiorcy z regionu mieli możliwość prezentacji swoich produktów i usług w formie wystawy i stoisk wystawienniczych.

 

 

 

– Chcielibyśmy, aby to wydarzenie miało charakter cykliczny i odbywało się dwa razy do roku na terenie Inkubatora. Made in Our Region, czyli Dni Promocji Firm z Regionu to świetna okazja do zaprezentowania potencjału naszych lokalnych firm, w tym działających w Słupskim Inkubatorze Technologicznym i Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – mówi Mirosław Kamiński,pPrezes PARR S.A. – W naszym regionie rodzą się znane marki produktów, cenione nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. Dziękujemy przedsiębiorcom za współpracę przy organizacji pierwszej takiej wystawy w SIT i zachęcamy pozostałe firmy do wspólnej promocji podczas kolejnych edycji.

 

 

 

W ramach eventu Made in Our Region w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbyło się szereg wydarzeń, w tym: wizyty delegacji zagranicznych z Gruzji i Ukrainy, Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców w temacie prawa pracy, szkolenie z Deloitte „Wyzwania w Podatkach”, prezentacja oferty Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, spotkanie w ramach Księgowych Czwartków, wyjazdowa sesja Sejmiku Województwa Pomorskiego, wizyty przedsiębiorców w pracowniach specjalistycznych, a także spotkania indywidualne.

 

 

Druga edycja Made in Our Region – Dni Promocji Firm z Regionu planowane są na jesień.