Otwarte Mistrzostwa miasta Słupska w szachach

Informujemy, że we wtorek 20 października 2020 r. na świetlicy Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Miasta Słupska w szachach. Odprawa techniczna przed turniejem rozpocznie się o godzinie 16:30, a pierwsza runda rozegrana zostanie o godzinie 17. Rozgrywki odbywać się będą 3 razy w tygodniu. Sędzią Mistrzostw będzie Brunon Studziński. Organizatorem zawodów jest Integracyjny Klub Sportowy „Zryw”.

Turniej realizowany jest w ramach projektu pt. „Organizacja imprez miejskich w szachach i warcabach 2020″ dofinansowanego ze środków Miasta Słupska. Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy również, że w niedzielę 18.10.2020 r. na świetlicy Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku przy Al. Sienkiewicza 8 odbędzie się 9 turniej VIII edycji Grand Prix miasta Słupska w szachach szybkich P-15. Turniej rozpocznie się o godzinie 10 , a zapisy przyjmowane będą kwadrans przed rozpoczęciem gier. Sędzią zawodów będzie Brunon Studziński, a organizatorem Integracyjny Klub Sportowy „Zryw”.