Kulinarny piknik – zlot food tracków w Słupsku

Przed mieszkańcami Słupska, którzy cenią sobie kulinarne podróże pojawia się szansa odwiedzenia w ciągu jednego zaledwie weekendu, co najmniej czterech kontynentów. Przy Placu Zwycięstwa odbędzie się zlot food tracków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata.

Kulinarny piknik

21, 22 i 23 lipca (piątek, sobota i niedziela) Plac Zwycięstwa, stanie się kulinarną mekką.

Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie 17 food trucków – pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w piątek o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 21.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez pierożki momo i tybetańskie zupy, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Strefa food tracków

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego wydarzenia. Organizatorzy zapewnią także strefę dziecięcą: plac zabaw, malowanie buziek i opiekę animatorów. Będzie także specjalna strefa chill-out, w której będzie można się zrelaksować na leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a.

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Uwaga!

Od organizatora wydarzenia mamy dla was 5 Voucherów na wybrane danie w jednym z food tracków.

Co należy zrobić aby otrzymać Voucher?

18 lipca (wtorek), około godziny 10.00-10.30 na naszej stronie na portalu Facebook (https://www.facebook.com/10minut/) umieścimy informację, w którym z Food Tracków będzie można zrealizować Voucher. Pierwsze pięć osób, które polubi post i napisze w komentarzu zwrot – „Zgłaszam się” otrzyma, Voucher na dowolny posiłek w tymże Food Tracku.

*Wymogiem koniecznym, uzyskania Vouchera będzie podanie Nazwiska, na które ma być wystawiony Voucher.