FISH&CHIPS w Słupsku

Przy markecie ELeclerc w Słupsku otwarto nowy i tak naprawdę jedyny punkt w Słupsku oferujący dorsza atlantyckiego w panierce.

Punkt ruszył na początku września a już cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród słupszczan.

FISH&CHIPS przy markecie ELeclerc w Słupsku
FISH&CHIPS przy markecie ELeclerc w Słupsku

Jest to kolejna nowość gastronomiczna w naszym mieście i widać wyraźnie, że miasto rozwija ten element gospodarki. W ostatnim czasie w Słupsku powstało i utrzymuje się, wbrew niekorzystnej sytuacji związanej z blokowaniem przez rząd działalności, wiele punktów branży gastronomicznej. Widać w tym głęboką determinacje, zaangażowanie i chęć właścicieli do utrzymania swoich firm a co za tym idzie wielu miejsc pracy. Miasto powinno dostrzec te działania i wspomóc przedsiębiorców w ich trudnej walce.

Należy tu wspomnieć dynamicznie działający DUO CAFE przy ulicy Szczecińskiej 29 w Słupsku, który wbrew niekorzystnym działaniom rządu i lokalnych instytucji i urzędów państwowych wciąż walczy o przetrwanie, co jest głównie zasługą i niezłomnością właściciela Aleksandra Figurskiego, który od początku tzw. „lockdown-u” nie poddaje się zakazom władz czy mieszczący się w centrum Willam Wallace oraz Prohibido Mexican Restaurant – restauracja serwująca kuchnię meksykańską.

FISH&CHIPS

„Pierwszy FISH&CHIPS w mieście już otwarty! Pyszny filet z dorsza atlantyckiego w chrupiącej panierce.” brzmi hasło otwierające punktu. I to prawda.

FISH&CHIPS serwuje tylko dwa rodzaje potraw. Wszystkie oparte wyłącznie o dorsza atlantyckiego.

Menu FISH&CHIPS
Menu FISH&CHIPS

Pierwszy, to dostępny w dwóch wariantach, małym i dużym, zestaw FISH&CHIPS zawierający dorsza atlantyckiego w panierce w kawałkach, frytki „belgijskie”, surówkę oraz sos.

Drugi to Fishburger. Czyli burger oparty i przyrządzony z kawałkami dorsza. Warto tu dodać, że do tego zestawu otrzymujesz frytki za darmo.

Ekologia i zdrowie

Oprócz znanych zalet spożywania ryby, można, a wręcz należy zaznaczyć starania właściciela FISH&CHIPS o zachowanie walorów najnowszych trendów w gospodarce. Opakowania, w których oferowane są zestawy zostały zaprojektowane z myślą o środowisku i są całkowicie ekologiczne.

Na koniec można tylko dodać, że pozycję menu FISH&CHIPS, czyli Zestaw FISH&CHIPS oraz Fishburgera możesz również zamówić z dowozem.

Zapraszamy.

Profil na facebooku – FISH&CHIPS

FISH&CHIPS
FISH&CHIPS