Dobre serca poszukiwane

Każde Dobre Serce Słupsk to grupa młodych ludzi dobrze znana mieszkańcom miasta. To oni organizują liczne imprezy dla dzieci, podczas których promowane są idee bliskie Januszowi Korczakowi. Okazuje się, że w codziennej działalności przydałaby się pomoc, dlatego członkowie grupy poszukują wolontariuszy.

Kto może pomóc?

– Do działania w naszej grupie zapraszam szczególnie grono pedagogiczne, studentów, uczniów. – informuje Przemysław Kaca – W naszej grupie jest miejsce dla wszystkich propagatorów idei Janusza Korczaka, a także dla miłośników hip-hopu. Każdy znajdzie coś dla siebie.-dodaje.

Każde Dobre Serce Słupsk działa nie tylko na rzecz dzieci, ale także wspiera seniorów. Dlatego mile widziany jest każdy, kto chce zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.

Dobre serca poszukiwane

Jak się zgłosić?

Najlepiej za pośrednictwem profilu grupy na Facebooku. To właśnie tam na bieżąco pojawiają się wszystkie informacje dotyczące działalności wolontariuszy. Warto pamiętać, że wolontariat niesie za sobą wiele korzyści. To nie tylko pomoc i praca na rzecz innych, ale również rozwój własnych umiejętności i kompetencji.

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Okres wakacyjny to idealny czas na wdrożenie się nowych osób w pracę grupy. Choć, jak informują członkowie, prawdziwe wyzwania czekają na wolontariuszy od września.

Reklama