Drewniane domki letniskowe od firmy Alpina

Drewniane domki letniskowe od firmy Alpina

Wypoczynek na własnej działce nie wymaga pokonywania setek kilometrów. Możemy koło własnego domu poczuć się jak w zagranicznym kurorcie. Wystarczy leżak, zimny napój i możemy doskonale zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Wiadomo, iż przebywanie na słońcu ma wiele zalet, jednak co zrobić w przypadku opadów deszczu? Gdzie przeczekać nie sprzyjające wypoczynkowi warunki? Gdzie przechować ogrodowe narzędzia czy urządzić grilla ze znajomymi? Idealnym miejscem, które będzie odpowiadało wszystkim powyższym zadaniom jest domek drewniany firmy Alpina.

O projektach firmy opowie nam jej właściciel – Pan Arkadiusz Konewka.

Jaki domek na działkę wybrać?

Zależy to od przeznaczenia naszego domku i potrzeb klientów. Możemy zaproponować małe domki narzędziowe, składające się z jednego pomieszczenia. Duże drzwi doskonale sprawdzą się jeśli klient chce przechowywać przez zimę np. kosiarkę czy duże zabawki ogrodowe dla dzieci. Jeśli interesuje nas domek z funkcją spania, warto zainwestować w projekt z aneksem i łazienką, wówczas będziemy mogli spędzić noce w dogodnych i komfortowych warunkach. Nasza gotowa oferta obejmuje różne modele domków na działkę i narzędziowych. Różnią się one wielkością i rozkładem pomieszczeń. Jeśli są Państwo zainteresowani nietypowymi rozwiązaniami zachęcamy do stworzenia indywidualnego projektu.

Czy domki na działkę są drogą inwestycją?

Myślę, że warto pomyśleć o tym, iż domek drewniany na naszej działce jest inwestycją na lata, więc warto zainwestować w niego swoje pieniądze. Dobrze zaimpregnowany i pomalowany domek będzie ozdobą naszego ogródka czy działki przez długi czas. Oferujemy również możliwość uzgodnienia indywidualnego rozkładu płatności. Wtedy prosimy Państwa o kontakt z nami w tej sprawie. Nasza cena jest konkurencyjna, klienci mogą liczyć na najwyższą jakość w najniższej cenie.

Dlaczego wybrać firmę Alpina?

Nasza firma dba o zadowolenie klientów od lat. Nasze domki ze stałej oferty realizujemy w krótkim czasie – od 2 do 4 tygodni. Projekty indywidualne wymagają dłuższego nakładu pracy. Najwyższa jakość w niskiej cenie przyciąga do nas setki klientów krajowych i zagranicznych. Nasz nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowani pracownicy precyzyjnie i szybko realizują każde zamówienie. Przy zamówieniach indywidualnych oferujemy pomoc w wizualizacji projektu oraz uwzględnieniu wszelkich funkcjonalnych zmian. Drewno wykorzystywane do budowy domków jest materiałem najwyższej jakości, posiadającym wszelkie niezbędne certyfikaty. Każdego klienta traktujemy priorytetowo, zawsze służymy radą i pomocą.

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk
Reklama